company

Seria maszyn polerskich BigFoot jest odpowiedzią firmy Rupes na potrzeby detailerów samochodowych, pragnących przyspieszyć proces renowacji lakieru. Specjaliści z Włoch postanowili odpowiedzieć na te głosy, a dodatkowo zajęli się problemem, jakim są hologramy powstające w procesie renowacji. W ten sposób powstała seria rewelacyjnych maszyn polerski BigFoot, stworzonych z myślą o detailerach samochodowych i będących odpowiedzią na ich dotychczasowe problemy. Rupes BigFoot są w tej chwili najpopularniejszymi maszynami polerskimi typu Dual Action na światowym rynku. Posiadają sieć sprzedaży na każdym kontynencie oraz wciąż powiększające się grono odbiorców wśród detailerów oraz lakierników. Maszyny Rupes Big Foot wielokrotnie zostały docenione na targach i pokazach branżowych przez specjalistów. Do gronach użytkowników i fanów serii BigFoot należy wielu znanych detailerów w tym Paul Dalton, światowy ekspert w tej dziedzinie.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w renowacji lakieru pozwoliło nad w zupełności poznać zalety i wady większości systemów polerskich. System Rupesa BigFoot jest tym, który pozwolił nam wykonać ogromny przełom w dziedzinie renowacji, w związku z tym postanowiliśmy wprowadzić go na polski rynek.

Diamentowa sp. z o.o., ul. Gimnazjalna 18a, 01-364 Warszawa
NIP 5223048472, REGON 363230960, KRS: 0000591109 Sąd Rejonowy Warszawa – Wola, XVI Wydział Gospodarczy KRS, Kapitał zakładowy: 100 000 PLN
+48 22 666-23-93
biuro@ochronalakieru.pl